Koszyk 0 0 PLN

Zawartość koszyka:

Razem: 0 PLN
ehandel@rctechnika.pl 12 268 32 00

Cena brutto 849,88 PLN

Jednostka miary: szt

Dodaj do koszyka

W magazynie: jest małojest mało

Dostępność: Od rękiOd ręki

» Porównaj

Opinie: 0
Nazwa Wartość
Cena netto 690,96 PLN
Podatek VAT 23%
Cena brutto 849,88 PLN
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie) 0,00 PLN
Symbol RT0700CX2J

DANE TECHNICZNE:

Moc: 710W

Obroty: 10000 - 30000 obr/min

Głębokość frezowania: 0 - 35mm

Głębokość wycinania: 0 - 40mm

Uchwyt narzędziowy: 6mm

Waga: 1,8 kg

Blokada uchwytu narzędzia, elektroniczna regulacja prędkości oraz łagodny rozruch

Płaska górna część obudowy oraz poziome umieszczenie przewodu zapewniają stabilizację podczas wymiany narzędzia

Regulacja prędkości obrotowej za pomocą pokrętła

Kompatybilna z narzędziami 6 oraz 8 mm

Korpus urządzenia wykonany z aluminium

Wymienne przystawki dla szerokiej gamy zastosowań: przystawka do wycinania, przystawka do frezowania wgłębnego, przystawka do frezowania/ wycinania pod kątem 30 - 45°

 

Wyposażenie:

PROWADNICA RÓWNOLEGŁA 122965-7

UCHWYT BOCZNY 153489-2

ADAPTER DO ODSYSANIA 195559-1

PRZYSTAWKA DO WYCINANIA 195560-6

PRZYSTAWKA DO FREZOWANIA KĄTOWEGO 195561-4

PRZYSTAWKA DO FREZOWANIA WGŁĘBNEGO 195563-0

SZABLON śr. 10mm 343577-5

TULEJKA ZACISKOWA STOŻKOWA 8mm 763618-5

TULEJKA ZACISKOWA STOŻKOWA 6mm763662-2

WALIZKA SYSTEMOWA MAKPAC TYP 4821552-6

WKŁAD DO WALIZKI MAKPAC 837247-1

ZAKRES DOSTAWY:

Frezarka MAKITA w walizce z kompletem akcesoriów widocznych na zdjęciach

Instrukcja obsługi PL

Karta gwarancyjna MAKITA POLSKA Sp z o.o. (podbijana w dniu zakupu)

3 LATA GWARANCJI PO REJESTRACJI PRODUKTU NA STRONIE PRODUCENTA

Dowód zakupu - paragon lub faktura VAT

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®